pic_restoranpic_restoran2pic_restoran3
Ласкаво просимо до нашої «Рідної хати»!
Це чудовий, затишний, український заклад, де є всі умови для проведення будь-якого свята. Щиро запрошуємо Вас до «Рідної хати», яка гостинно відкриє двері всім гостям!Якщо Ви бажаєте замовити банкет, фуршет, день народження, корпоратив, вечірку, весілля чи ювілей, – то Ви потрапили саме в потрібне місце. До Ваших послуг гостинна атмосфера,найсмачніші страви рідного краю, якісне обслуговування.
Великий вибір страв української кухні та гарне оформлення  приємно вразить і задовольнить смаки будь-якого гурмана.
Також ми пропонуємо виїздне обслуговування.
Ви можете замовити своє свято в будь-якому місці.
Нашою перевагою перед іншими закладами в напрямку виїздного кейтерінгу є те, що ми маємо власний інвентар, високий рівень обслуговування та найдобірніші смакові якості кращої кухні у світі.

«Рідна хата» із задоволенням виконає доставку обідів для Ваших співробітників.

Якщо Ви замовляєте банкет в «Рідній хаті», то це можна зробити в українській залі, де можливо розмістити до 40 осіб.
Є також інші зали: «біля перелазу» на 15 осіб, корчма на 12 осіб, VIP-комора на 8 осіб та світлиця на 6 осіб. Зверніть увагу на те, що цінова політика закладу дуже демократична, при замовленні банкету ціна складає від 500 грн з однієї особи.

Гостинно зустрічаємо, смачно годуємо, а ціни які приємні!
Мало хто з нами не погодиться, що такої багатої та смачної кухні, як наша,українська, у світі немає! Ми гостинно запрошуємо усіх киян та гостей столиці посмакувати вареничками, їх у нас аж 20 видів, борщем,дерунами, салом, домашньою ковбаскою, кров’яночкою та насолодитися оригінальним, затишним інтер’єром, такої кількості вишиваних рушничків не має ні один український заклад!

«Де святкувати весілля?»
Найкраще родинне свято – це весілля. А де, як не в «Рідній хаті» зібратися всією родиною та гарно відзначити цю урочисту подію! Тут вас і Солоха гостинно зустріне, і стіл ломитиметься від смачненьких страв, а музики, як заграють, ніжки до танцю аж задріботять, а під кінець святкування ще й «на коня» наливочки наллють.

Наше меню  – це казкова скатертина, тут Вам і:

  • Буженина, фарширована риба, рулети  фаршировані курагою,грибами,чорносливом, печінковий торт;
  • Борщі та юшки;
  • Домашня ковбаса, кров’янка;
  • Курник, курча-табака;
  • 20 видів вареників, пельмені;
  • М’ясо, риба та гарніри;
  • Напої алкогольні, морси, узвари, компоти;
  • Гриль-меню.

Ласкаво просимо до нашої «Рідної хати»!

return_main_button_select