Натисніть сюди щоб залишити відгук.

* Обов’язкове поле

Щира подяка за смачну і якісну вечерю та гарантії е обслуговування!Всім раджу!
28.09.2021 Додав: Dmytro

Щира подяка за смачну і якісну вечерю та гарантії е обслуговування!
Всім раджу!

Дуже частенько буваю в Києві у відрядженнях. Якщо є пару годин вільного часу обов'

04.10.2019 Додав: Наташа Павленко

Дуже частенько буваю в Києві у відрядженнях. Якщо є пару годин вільного часу обов'язково відвідую ресторан "Рідна Хата". Ще декілька років тому він приворожив мене своєю атмосферою, наче мені 10 років і я приїхала погостити до своєї бабусі. Дуже смачний борщ, варенички, наліснички...ніби щойно з печі. Дякую Вам за такий заклад та неодмінне обслуговування дівчаток-україночок. Бажаю Вам ще більше натхнення у вашій справі, та ще не один рік радувати відвідувачів та гостів міста смачною кухнею.

Дуже вдячний за уміле і хороше обслуговування працівникам Вероніці та Наталі,а та

18.12.2018 Додав: Анатолій Володимирович

Дуже вдячний за уміле і хороше обслуговування працівникам Вероніці та Наталі,а також за великий асортимент страв,які включають в себе кухню венгерських і закарпатських народів.
Хай Вам щастить!

Супер. Вкусная национальная кухня в центре города. Довелось побывать здесь и тепе

12.10.2018 Додав: Оксана,Харьков

Супер. Вкусная национальная кухня в центре города. Довелось побывать здесь и теперь это место будет моим любимым. В хорошем смысле, здесь не только поужинать и время провести можно, а еще и фото получатся креативные. Готовят замечательно. Качественное обслуживание, интересный интерьер и главное вкусные блюда. Попробуйте напитки - узвар, морс. Очень очень вкусно! Отлично провели время.

Гарне місце, можна смачно поїсти, не соромно привести гостей міста у цей заклад. Об

05.06.2018 Додав: Валентина

Гарне місце, можна смачно поїсти, не соромно привести гостей міста у цей заклад. Обслуговування добре, в незалежності від того, чи це бізнес-ланч, чи це звичайне замовлення. Оплата як готівкою, так і картками, на відміну від інших закладів поруч, що є явним плюсом. Не вистачає тільки знань англійської мови офіціантам, як кажуть, для повного щастя 🙂

Святкували юбілей. Все дуже сподобалось. Кухня по справжньому домашня, обслуговув

01.04.2018 Додав: Валентин

Святкували юбілей. Все дуже сподобалось. Кухня по справжньому домашня, обслуговування з душею, ціни доволі демократичні. Загалом оцінка *дуже добре*

Отмечали Новогодний корпоратив 15 декабря 2017 г. Администратор Людмила помогла сфо

18.12.2017 Додав: Людмила

Отмечали Новогодний корпоратив 15 декабря 2017 г. Администратор Людмила помогла сформировать разнообразное , соответствующее праздничному столу и нашим вкусам меню. Весь коллектив (22 чел.) остался доволен. Вкусные,питательные блюда , красиво оформлен стол. Внимательный и вежливый персонал. Обстановка ресторана домашняя, поэтому все чувствовали себя легко и непринуждённо. Веселились, танцевали до упаду.Большое спасибо за прекрасный вечер! Рекомендую :-))

Дякуємо!!! Святкували в ресторані День народження синочка(1 рік). Наша родина і гост

23.11.2017 Додав: Олена

Дякуємо!!! Святкували в ресторані День народження синочка(1 рік). Наша родина і гості залишилися дуже-дуже задоволені. Страви смачнючі, обслуговування на вищому рівні (персонал уважний, коректний). Час пролетів незамітно. Низький уклін персоналу: адміністратору, офіціантам. Бажаю Вашому ресторану процвітання!

Обслуживание и персонал на высшем уровне. Было очень приятно и комфортно, действи

02.11.2017 Додав: Алексей

Обслуживание и персонал на высшем уровне. Было очень приятно и комфортно, действительно как в \"Рiдной хате\".
Подача блюд и сервировка 5+. Колоритный интерьер тоже порадовал. Не ожидали такого от заведения в подвальчике с неброским входом. Цены как для Киева умеренные.
Колбаски на сковородке и салат \"Козырный\" - объедение!

Замовляли вечерю для групи дітей перед від'їздом з Києва. Смачна їжа. Персонал при

27.10.2017 Додав: Олена

Замовляли вечерю для групи дітей перед від'їздом з Києва. Смачна їжа. Персонал приємний. Дякуємо. В наступний приїзд обов'язково завітаємо до Рідної хати!

Рідна хата , USA 4.8 5.0 65 65 Щира подяка за смачну і якісну вечерю та гарантії е обслуговування!Всім раджу!
Page:
123»

return_main_button_select